OTÁZKY A ODPOVĚDI

Neznáme se, mohli bychom se poznat?

Chápeme tuto obavu. Pokud se budete s námi cítit lépe, můžeme navrhnou tykání, vůbec se tomu nebráníme, ba naopak. Na předsvatební schůzce se budeme snažit na všem domluvit a vše vyladit abychom naplnili vaše představy. Jsme manželský pár, který je sehraný, nepřekážíme si v záběrech a doplňujeme se.  Na natáčení větší svatby s sebou bereme naši dceru, která nám pomáhá zachytit více spontánních okamžiků a jiný úhel pohledu na kameru.

Snoubenec se nerad fotí, nesnáší pózování.

Tomu naprosto rozumíme. Naštěstí s námi pózovat nemusíte. Rádi zachycujeme přirozené momenty, žádné falešné úsměvy. Při focení nebo natáčení vás můžeme vést, ale určitě vás nebudeme stavět do krkolomných póz. Půjdeme společně na procházku a během toho vám nasbíráme ty nejkrásnější momenty, jak foto tak video.

Stihnete zachytit vše?

Na vaší svatbě nejspíš nestihneme být na všech místech najednou, ale nebojte, že by nám nějaký emotivní moment unikl. I když se zrovna budete věnovat jiné svatební aktivitě, zachytíme pro vás i ty momenty, kterých si zrovna nevšimnete. Snažíme se být všude.

Na co se můžeme těšit?

Vždy se snažíme zachytit všechny krásné okamžiky a spontánní reakce. Dáváme do toho naše duše, srdce a snahu udělat vše, jak nejlépe umíme. Vlastně i proto vás možná zaujalo naše portfolio?

Jak nám dodáte naše fotky a video?

Fotky i video dodáváme v digitální podobě v té nejvyšší možné kvalitě. Tím máte jistotu, že budete mít vždy pevně v ruce zdroje, se kterými můžete dál nakládat. V rámci balíčků dáváme i tištěné fotografie, ale jejich digitální podoba je vaše jistota, kterou od nás obdržíte na DVD nebo USB disku. Takže i do budoucna si budete moci nechat fotografie vytisknout třeba i ve velkém rozměru.

Dostaneme naše fotky rychle?

Slyšeli jsme příhody, že někdo dostal svatební fotky nebo video až o rok později a nebo dokonce vůbec. S námi ale nemusíte mít strach! Běžně dodáváme hotovou zakázku nejpozději do 30 pracovních dnů od svatby. Pokud máme velké pracovní vytížení může se doba zpracování prodloužit o 10 dnů. Vše je uvedeno v obchodních podmínkách, jako jistota pro vás!

Jak vás můžeme pohostit a připravit místo k sezení?

Neradi si říkáme o místo u stolu a nebo svatební oběd. Ovšem pokud s vámi strávíme půl a nebo celý den, věřte, že nejsme roboti a i my si občas potřebujeme sednout a něco zobnout. Přeci jenom vyčerpaní nedokážeme podat maximální výkon. Všichni tři jsme ovšem vegetariáni, tak to s námi novomanželé nemají jednoduché, ale třeba takovým zeleninovým salátem nás skvěle pohostíte a my vám za Vaši pohostinnost vždy dáme něco navíc.

Co je to Instax?

Současným trhem hýbe stylový a zábavný fotoaparát Instax, který dokáže produkovat okamžitou fotografii. Fotoaparát Instax je ideální zábava na svatbu. Fotografie z Instaxu jsou i v digitální podobě. Pronájem Instax fotoaparátu ZDARMA. Cena kazety 10 ks fotografií – 250,- Kč Pronájem párty rekvizit ZDARMA.

error: Obsah je chráněn!