O NÁS

Dobrý den,
děkujeme Vám za návštěvu našich webových stránek. Jsme rádi, že jste navštívili tuto sekci, která vám představí naše maličkosti před tím, než se setkáme osobně.

Kdo jste?
Lenka a Radek Baštovi, jsme manželé a jsme spolu 12 let, 24 hodin denně. Milujeme se, pracujeme, jíme, spíme, chodíme, jezdíme pořád spolu a pořád nás to baví. Pokud se setkáme, uvidíte sami.

Jak jste se dostali k focení?
Teoreticky jsme milovali focení již jako studenti a poté i jako rodiče našich dětí, zřejmě jsme tu vášeň oba zdědili, jelikož naši dědečkové byli také vášnivými fotografy.

Jak dlouho se focením živíte?
V březnu 2020, máme výročí – krásných 10 let – od otevření našeho ateliéru. Asi si umíte představit, kolik lidí již prošlo hledáčkem fotoaparátu v našem ateliéru. Máme z toho radost a je to nádherný pocit, když víme, že se lidé stále vrací.

Jak vznikl název Photo – Lenory?
Vlastně je to Len jako Lenka a Ory, jako Orságová, je to spojení jména a příjmení Lenky než se vdala za Radka. V začátcích internetu takto vznikl její první email, takže název firmy byl později jasný.

Máte děti?
Ano, děti máme, dvě dospělé děti mají své domácnosti a rodiny. Třetí potomek (dcera Lenka) studuje ještě střední školu a nyní pomáhá i s natáčením svateb. Na polodenní a celodenní svatby ji vždy bereme s sebou, aby bylo více záběrů z jiných úhlů.

Prý jste vegetariáni.
Ano, jsme a také jsme ochuzeni o spoustu svíčkové, která je na většině svatbách, ale vždy nám svatebčané závidí naše vegetariánské jídlo, které nám novomanželé na svatbě zajistí. Proto si takového gesta moc vážíme a je to od novomanželů moc milé. Vždy od nás za pohostinnost dostanou něco navíc.

Nabízí se otázka: Máte doma zvířata?

Máme celkem pět koček, z toho čtyři z nich jsou zachráněná zvířata. I když se nám neválí na klíně, což bychom si moc přáli, tak víme, že nás milují stejně jako my je. A ještě jednu kočku, tu jedinou máme koupenou a je jí 14 let. Také nesmíme zapomenout na rybičky.

Děláte i charitativní projekty pro zvířata?
Ano, každý rok máme naplánovanou charitu, pro lidi i zvířata, ve většině případech pomáháme spíše zvířatům. V roce 2019 jsme fotili ve spolupráci s národní soutěží krásy, která navazuje na Miloše Zapletala (Miss České republiky) kalendář, jehož výtěžek byl určen na podporu psích útulků v Rumunsku. Proč v Rumunsku? Jelikož každý rok pomáháme někomu jinému a letos vyšlo právě Rumunsko a organizace pod vedením Petry Jarošové. Jak křest probíhal, se dozvíte přímo z článku: http://miss-ceske-republiky.cz/clanky/charitativni-vecer-kalendar

Co vás baví fotit nejvíce?
Jelikož je toto web zaměřený na svatby, tak kromě focení a točení svateb, nás nejvíce baví fotit tématická focení. Například focení s vlky a nebo dravci a sovami, to je nejvíce žádané. Naše asi největší srdcovka je boudoir focení, dámy v negližé v našem vymazleném pokojíčku. Nesmíme zapomenout na rodinné, narozeninové, newborn focení. Vše má své kouzlo a my se vždy snažíme do každého focení dát něco navíc. Díky spokojenosti našich zákazníků jsme tam, kde jsme a s každým novým zákazníkem vznikají nové nápady a podněty k dalším tématům.

Děkujeme všem, kdo dočetl naše povídání až sem a pokud si vyberete naši firmu na zdokumentování vašeho dne „D“, tak se na Vás budeme moc těšit. Mějte krásné dny Lenka, Radek a Lení

error: Obsah je chráněn!